Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Eerste Chili uien bij B.P. de Lange

Tholen - B.P. de Lange heeft de eerste uien uit Chili ontvangen. Elke week zullen er containers binnenkomen met de maten 2 (105 mm+ ) en 3 (90/105 mm) verpakt in 25 kg bandbalen. Het seizoen is dit jaar vroeger van start kunnen gaan door een nieuw ras. Mike de Lange vertelt dat de kwaliteit van deze uien uitstekend is. Over 3 weken komt de aanvoer goed op gang met de bekende Chileense rassen.


Luc Wols en Anton van Vugt

De Chileense uien worden met name afgezet in Nederland, België en Duitsland. Mike verwacht een goede markt omdat de uien uit Spanje iets minder van kwaliteit zijn dit seizoen. "Het weer in Spanje op dit moment is ook van dien aard dat de nieuwe Spaanse uien later zullen zijn waardoor het Chileense seizoen wat langer zou kunnen
worden dan normaal. Het is natuurlijk sowieso een bijzonder uienjaar."

Voor meer informatie:
Mike de Lange
BP de Lange
Midden Geestweg 31-s
1861 VE Bergen
Tel.: (072) 512 13 44
Fax: (072) 512 19 95
Email
www.delange.nl